سیستم پشتیبانی شرکت پردازشگران گام اول

سیستم پشتیبانی شرکت پردازشگران گام اول بطور کلی شامل خدمات زیر میباشد

  1. پرسش و پاسخ بین مشتری و بخش پشتیبانی(تیکت)
  2. انجام پشتیبان گیری از سیستم سایت(بک آپ)
  3. زیر نظر گرفتن و پیگیری وضعیت سیستم سایت(مانیتورینگ)
  4. انجام مجموع عملیات نظارتی و امنیتی روی سیستم سایت و عملکرد آن(امنیت)
  5. ارتباط آنلاین با کارشناسان پشتیبانی(چت انلاین)
  6. به روز رسانی سیستم(آپدیت)

در ادامه هرکدام از موارد فوق را تعریف میکنیم.

 

1. تیکت
تعریف ما از تیکت ارسال یک درخواست نوشتاری از طرف مشتری در سیستم پرسش و پاسخ در بخش پشتیبانی است. بدین صورت که کاربر مشکل یا سوال خود را در قالب یک متن به همراه یک عنوان گویا و درصورت نیاز به همراه فایل پیوستی ارائه میکند.در این صورت شما یک تیکت مصرف کرده اید.
هر تیکت با توجه به زمان ارسال و محدوده پاسخگویی توسط کارشناسان بررسی و پاسخ داده میشود.


2. بک آپ
پشتیبان گیری وبسایت در دو زمینه انجام می‌گیرد : فایل های سیستم و دیتابیس سیستم
به این صورت که دیتابیس و فایل های مهم مانند افزونه ها، پوسته ها و موارد اختصاصی سایت به صورت مرتب و براساس زمان بندی تعریف شده در پلن خریداری شده توسط شما، بصورت انلاین در دسترس مدیر سایت قرار میگیرد.


3. مانیتورینگ
ما سایت شما را به صورت مستمر در نظر می گیریم تا قطعی های احتمالی، از دست خارج شدن سایت، بروز خطار در سرور، کمبود منابع سرور، را به اطلاع مدیریت سایت می رسانیم.

4. امنیت
هک یا آلوده‌شدن سرور ، یکی از کابوس‌های همیشگی وبمستر هاست. مخصوصا سیستم وردپرس به دلیل حجم کاربرد و محبوبیت که دارد بیشتر مورد حمله هکرها قرار می‌گیرد. اکثر مشکلات امنیتی که برای سایت‌ها پیش می‌آید از سمت سرور و به دلیل بعضی مشکلات مانند تنظیمات نادرست سرور، وجود دسترسی‌های اشتباه به روی فایل و پوشه‌ها، نصب افزونه یا قالب‌های مشکل‌دار و ...  پیش می‌آید.
ما با نظارت و بررسی مرتب فایل‌های سیستم ، همچنین اسکن سیستم(جهت بررسی وجود شل، بدافزار یا ویروس) شما را در بالا بردن سطح امنیت سایت و جلوگیری از هک شدن آسان سایت شما کمک می‌کنیم.


5. چت انلاین
جهت ارتباط مستقیم با کارشناسان بخش پشتیبانی جهت انجام سریع تر برخی امور در ساعات مشخصی از روز


6. آپدیت
معمولا به‌روزرسانی‌های جدید جهت رفع مشکلات در نسخه‌های قبل سیستم وردپرس، افزونه یا پوسته می باشد. اما همیشه به‌روز‌رسانی‌کردن ساده نیست و بعضا باعث ایجاد مشکلاتی در عملکرد سایت می شود.
به منظور افزایش کیفیت وبسایت و بهبود عملکرد وبسایت ،ما به‌روزرسانی‌های وبسایت شما را همگام با به‌روز شدن سیستم، افزونه یا پوسته انجام می‌دهیم.