معرفی کوتاهی از شرکت و اعضا

شرکت پردازشگران گام اول با شماره ثبت ۴۵۸۳ در سال ۱۳۸۶ با هدف ایجاد بسترهای مناسب برای رشد و توسعه صنعت نرم افزاری و انفورماتیک در کشور شروع به فعالیت نموده است. با گذشت زمان تمرکز فعالیت های خود را به سمت وب سوق داده ایم.امروز ما توانسته ایم در طی این سالها با استفاده از تیم حرفه ای و متعهد که دائم در حال به روز شدن هستند، پروژه های ارزشمندی را در حوزه وب ایران و همچنین خارج از کشور انجام دهیم. شرکت پردازشگران گام اول پروژه های متنوعی در داخل و خارج کشوره با موفقیت اجرا و انجام داده است که همکاری و حضور در این پروژه ها خروجی هایی همراه با رضایتمندی و موفقیت را برای ما و مشتریانمان به همراه داشته است. افتخار داریم که بیش از 13 سال است بصورت تخصصی در زمینه خدمات پشتیبانی، اصلاح و توسعه نرم افزار ها و سیستم های مختلف فعالیت می کنیم.

شرکت پردازشگران گام اول یکی از حامیان اصلی جامعه وردپرس ایران در بحث بومی‌سازی، توسعه و تحقیق است. از انتشار اولین نسخه بتا از سیستم مدیریت محتوای وردپرس تاکنون، یکی از توسعه دهندگان و بومی‌سازان فعال و کلیدی وردپرس در ایران بوده ایم. لازم به ذکر است همه اعضای شرکت از مشارکت کنندگان و بومی‌ساز هسته و افزونه‌های مختلف در وردپرس هستند.

ما همواره وردپرس را به عنوان یک فریمورک جهت ایجاد و راه اندازی وب سایت، در پروژه‌هایی که از نظر اجرا و حجم کار متناسب با آن است، به مشتریان خود پیشنهاد می کنیم.

 

سکینه ابراهیم زاده  یک برنامه نویس و طراح قالب های وب است که بیشتر روی برنامه نویسی تمرکز دارد. وردپرس سیستم تخصصی او بوده و بیش از ۶ سال در این حوزه فعالیت دارد.

/ /

سمانه میررجبی  یک برنامه نویس و طراح قالب های وب است که علاقمند به مباحث طراحی است. وردپرس سیستم تخصصی او بوده و بیش از ۶ سال در این حوزه فعالیت دارد.

/ /

مریم قاسمی  طراح رابط کاربری و علاقمند به مباحث طراحی وب است. اون بیشتر از ۴ سال است که در این زمینه بصورت تخصصی فعالیت دارد.

/ /

مرتضی گرانسایه  توسعه دهنده و طراح وب است که بیش از ۱۵ سال در این حوزه فعالیت دارد. سیستم مدیریت محتوای وردپرس از علاقمندی های اصلی اوست.

/ /

مبین قاسمپور  یک برنامه نویس است که در ۱۵ سال اخیر در زبان های مختلفی کد زده و مهمترین علاقه اون چالش های برنامه نویسی است.

/ /

سعید فرد  طراح وب و رابط کاربری است که بیش از ۱۰ سال در این حوزه فعالیت دارد. سیستم مدیریت محتوای وردپرس از علاقمندی های اصلی اوست.

/ /

مجتبی مهرپرور  طراح رابط کاربری و علاقمند به مباحث طراحی وب است. اون بیشتر از ۵ سال است که در این زمینه بصورت تخصصی فعالیت دارد.

/ /

جواد فلاحتی  مهندس کامپیوتر است و ۱۰ سال در بخش برنامه ریزی با ما همکاری میکند. همچنین علاقمند به مباحث سئو می باشد.

/ /

هانی قلبی   علاقمند به مباحث سئو و کپی رایتینگ است. اون بیشتر از ۲ سال است که در این زمینه بصورت تخصصی فعالیت دارد.

/ /