پروژه‌های ما
پشتیبانی از جامعه وردپرس ایران

شرکت گام اول یکی از حامیان اصلی جامعه وردپرس ایران در بحث توسعه و تحقیق است. از انتشار اولین نسخه بتا از سیستم مدیریت محتوای وردپرس تا کنون، یکی از توسعه دهندگان وردپرس در ایران بوده ایم. ما همواره وردپرس را به عنوان یک فریمورک جهت ایجاد و راه اندازی وب سایت، به بسیاری از مشتریان خود پیشنهاد می کنیم.
از مهمترین فعالیت‌های ما در این حوزه، راه‌اندازی و پشتیبانی گروه وردپرس پارسی و همچنین کدنویسی افزونه محبوب پارسی دیت می‌باشد\\.


سیستم پشتیبانی و حفاظت از سایت

این سیستم یکی از سرویس های جدید شرکت است که نیازهای کاربران در بحث پشتیبانی، حفاظت و مانیتورینگ را برطرف می کند. در این سیستم علاوه بر دریافت پاسخگویی سریع از سمت پشتیبانان مجرب، از امکان پشتیبان گیری منظم از سیستم و دیتابیس سایت و همچنین مانیتورینگ فنی و امنیتی سایت خود نیز بهره مند می شوید.

نکات کلیدی این سرویس عبارتست از:

  1. نگهداری، بهینه سازی و رفع مشکلات دیتابیسی
  2. رفع مشکلات، نگهداری و بروزرسانی سیستم ها
  3. بهینه سازی سایت در زمینه موتورهای جستجو
  4. پشتیبانی و نگهداری کامل و کاربری سایت
  5. موارد امنیتی و نگهداری و حفاظت از اطلاعات و سیستم
  6. انجام تست های امنیتی روزانه و منظم از سیستم ها
  7. تست و مانیتورینگ کامل سرور و سیستم ها
  8. راهنمایی و آموزش کاربری جهت کاربری سیستم


سیستم مدیریت محتوا بهارنارنج

سیستم اختصاصی بهارنارنج جهت تکمیل نقص های سیستم های مدیریت محتوا تهیه و توسعه داده شده است. نسخه اول این سیستم بصورت کدباز منتشر شده است و نسخه های جدیدتر آن بصورت اختصاصی توسعه داده شده و سفارشی سازی می شود. سیستم بهارنارنج کاملا ماژولار بوده و از معماری سه لایه در آن استفاده است.